Kobido

To naturalna i nieinwazyjna technika masażu, nazywana  niechirurgicznym liftingiem twarzy. Pomimo niskiej inwazyjności jest dość intensywnym zabiegiem oddziałującym na tkanki miękkie. Rytuał ten oprócz “cofnięcia wskazówek zegara” stanowi przede wszystkim profilaktykę naturalnych procesów starzenia się skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Regularnie wykonywany wspiera urodę i samopoczucie osób zarówno dojrzałych, jak i młodych. Doskonale sprawdza się również w redukcji dolegliwości związanych z migrenami pochodzenia napięciowego oraz z bruksizmem.

Taping estetyczny

Technika wykorzystywana przy użyciu taśm do kinesiotapingu, mająca na celu wygładzenie zmarszczek, udrożnienie przepływu krwi i chłonki, oraz poprawę owalu twarzy.

Masaż klasyczny

Technika manualna stanowiąca bazową formę masażu, od której wywodzą się inne jego rodzaje. Opiera się na określonej sekwencji chwytów i ruchów. Masaż ten w zależności od zastosowanych chwytów, może wykazywać wszechstronne działanie, takie jak:

  • odżywienie i ujędrnienie skóry
  • przyspieszenie regeneracji organizmu
  • poprawa jędrności,  elastyczności i napięcia mięśni
  • odżywieniu tkanki chrzęstnej i zapobieganiu zwyrodnieniom 
  • wspomaganie procesu trawienia i perystaltyki jelit 
  • i wiele innych

Masaż relaksacyjny

Technika manualna opierająca się na masażu klasycznym, działająca kojąco na nadmiernie napięte mięśnie. Dzięki połączeniu masażu z aromaterapią, zabieg ten oddziałuje nie tylko na ciało, ale także na umysł. Świetnie sprawdzi się w redukcji poziomu stresu, codziennych napięć, stanów lękowych, czy jako profilaktyka zdrowotna. Może być stosowany u każdego i doskonale sprawdzi się jako element relaksacji i zdrowego trybu życia.