Dni Otwarte w gabinecie TrioMedica
📍Zmagasz się z bólem lub doskwierają Ci problemy, z którymi nie wiesz jak sobie poradzić? A może masz się całkiem nieźle, ale jesteś ciekawy w jakiej kondycji znajduje się Twoje ciało? Skorzystaj z profesjonalnej konsultacji zupełnie za darmo⚠️
Masz możliwość skonsultować się z:
☑️Fizjoterapeutą, który powie Ci jaka jest przyczyna Twojego problemu i jak sobie z nim poradzić lub sprawdzi czy Twoje ciało jest gotowe na sezon letni
☑️Dietetykiem, jeśli wiesz że po świętach oraz w czasie siedzenia za biurkiem przybyło tu i tam… świadomą dietą możemy nad tym bardzo skutecznie pracować (pomiar i analiza składu ciała). Dietetyk będzie dostępny jedynie w sobotę w godzinach 10-14.
💡W trakcie 30 minutowej konsultacji fizjoterapeutycznej poza wywiadem zostaną przeprowadzone testy nerwowo-mięśniowe oraz badanie zakresu ruchomości stawów. Po konsultacji zapraszamy na pomiar składu ciała, nie ma potrzeby zapisywania się na dwa terminy.
💡Już 16 i 17 kwietnia zapraszamy Cię na dowolnie wybraną godzinę (Piątek 13-16, sobota 10-14).
💡Czekamy na Ciebie w gabinecie TrioMedica przy ulicy Bartyckiej 115
Zapisy odbywają się telefonicznie: 601-690-097 oraz 790-552-330 oraz prze formularz na dole (po wybraniu konsultacji z dnia otwartego).

Masz pytania? Pisz śmiało!
Jak przygotować się do konsultacji z fizjoterapeutą?
-najlepiej zabrać ze sobą strój sportowy
Jak przygotować się do analizy składu ciała?
-dzień przed unikać alkoholu, kofeiny, intensywnego wysiłku fizycznego
-do badania najlepiej przystąpić na czczo lub 3/4 godziny po lekkim posiłku
-przeciwskazania: rozrusznik serca, ciąża