Terapia manualna

W czasie wizyty pacjent jest leczony kompleksowo według zdefiniowanych potrzeb. Pierwsza wizyta zaczyna się od szczegółowego wywiadu oraz badania funkcjonalnego pacjenta. Na podstawie wyników przedstawiany jest plan rehabilitacji. W naszym gabinecie wykorzystujemy techniki terapii powięziowej, pinopresury, suchego igłowania oraz techniki mobilizacyjne stawów.

Terapia wisceralna (trzewna)

Jest to manualna praca nakierowana na poprawę ukrwienia oraz ruchomości narządów wewnętrznych. Ma to pozytywny wpływ na dystrybucję związków odżywczych po całym organizmie przez co możemy jeszcze lepiej stymulować organizm do radzenia sobie z problemem. Ponadto poprawiamy pracę narządów wewnętrznych, zwiększamy miejscowy oraz ogólny przepływ energii w organizmie, działamy przeciwobrzękowo oraz poprawiamy gospodarkę hormonalną w organizmie.

Masaż sportowy

Indywidualnie dobrana technika opracowująca tkanki miękkie oraz stawy, stosowana jako element odnowy biologicznej zawodnika. Masaż sportowy stosowany jest jako sposób na przeciwdziałanie urazom sportowym.

Konsultacja

Przeprowadzenie wywiadu oraz diagnostyki funkcjonalnej wraz z przedstawieniem planu rehabilitacji.