Nasz zespół

Jesteśmy zgraną grupą dyplomowanych dietetyków specjalizujących się w różnych dziedzinach.  W pracy cenimy profesjonalizm, empatię i stałe poszerzanie wiedzy opartej na Evidence Based Medicine. Dzięki temu, że doskonale się dopełniamy, współpraca z nami gwarantuje indywidualną opiekę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz kompleksowe podejście do tematu na najlepszym poziomie. Możesz liczyć na przyjazne podejście i życzliwą atmosferę na każdym etapie współpracy!

Zajmujemy się dietami

1. Eliminacyjnymi2. Bezmięsnymi (wegetariańskie, wegańskie itp.)3. Z zakresu dietetyki klinicznej (cukrzyca, insulinooporność, choroby tarczycy)4. Redukcyjnymi5. Ze zmianą nawyków żywieniowych6. Sportowymi 7. W okresie ciąży i laktacji

Jak wygląda współpraca z dietetykiem — krok po kroku

Krok I ( wybór pakietu ) — wybierz interesujący Cię pakiet współpracy i termin wizyty. Dokonaj zapisu. Jeśli potrzebujesz skonsultować interesujący Cię pakiet z naszym specjalistą skontaktuj się z nami mailowo lub zadzwoń do nas.

Nie wiesz, który pakiet wybrać? Rozpocznij z nami współpracę w pakiecie 1-miesięcznym, a następnie przedłuż go według własnego zapotrzebowania.

Krok II ( informacje przed wizytą ) — po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy Ci wskazówki, jak przygotować się do wizyty.

Krok III ( wizyta ) — w dniu wizyty zastosuj się do otrzymanych w Kroku II wskazówek na temat przygotowania się do analizy składu ciała. Przewidywany czas wizyty to około 60 minut. Pamiętaj, że na miejscu możesz zapłacić kartą.

Krok IV ( po wizycie ) — otrzymujesz spersonalizowany plan żywieniowy (7-14 propozycji na posiłek), dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji żywieniowych w okresie do 5 dni roboczych. W pakiecie znajdują się: zalecenia żywieniowe, plan żywienia, wskazówki do diety, analiza składu ciała.

Krok V ( co dalej? )po około 4 tygodniach od otrzymania planu umów się na wizytę kontrolną.

Kalorymetria pośrednia

Najdokładniejsza metoda używana do oszacowania spoczynkowego wydatku energetycznego. W odróżnieniu od wzorów, kalorymetria oblicza rzeczywiste zapotrzebowanie, a nie szacuje wynik na podstawie parametrów składu ciała.

Metoda ta mierzy ilość pochłanianego tlenu.

Dzięki otrzymanym wynikom metoda stanowi złoty standard w ocenie metabolizmu.

Dlaczego warto?

  • Wiedza na temat rzeczywistego zapotrzebowania na energię
  • Złoty standard wyznaczania tempa przemiany materii
  • Ograniczony dostęp do badania w Polsce
  • Badanie trwa tylko 15 minut